Titles you rated
EuphoriaRated ★ 3.0
Classroom of the Elite Season 3Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 2.5
Godfather of HarlemRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0- Blue Mountain StateRated ★ 3.0
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
AoashiRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0