Series
Ratings
31
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
DevsRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
QuizRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0