Movies
Ratings
51
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0