Series
Ratings
411
Older SisterRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
BonesRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
TrigunRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Bokurano: OursRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.0- Vampire KnightRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Mikami SenseiRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0