Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0