Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
The BreakthroughRated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 4.5
Giri/HajiRated ★ 2.5
Dark LegacyRated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
SafeRated ★ 3.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0
Burn the House DownRated ★ 2.0