Series
Ratings
61
Long VacationRated ★ 4.5- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Win: Who is NextRated ★ 3.5
Nineteen to TwentyRated ★ 4.0- Treasure: Treasure Map Season 2Rated ★ 4.0
Treasure: Treasure MapRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
I-LANDRated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5