Series
Ratings
62
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 4.5
King the LandRated ★ 3.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 1.5
The Interest of LoveRated ★ 2.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Cheer UpRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Change Days Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 1.5
The Office Blind DateRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0