Series
Ratings
147
Jolly WidowsRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0
Daughters-in-LawRated ★ 4.0
I Believe in LoveRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 3.0