Movies
Ratings
112
The HandmaidenRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
SinisterRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5