Series
Ratings
44- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5
- Kono Doga wa Saisei DekimasenRated ★ 4.0
Ningen HyohonRated ★ 3.0
Like a Dragon: YakuzaRated ★ 4.0
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Jinrō Game Lost EdenRated ★ 1.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 5.0
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 2.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Shoujiki FudousanRated ★ 5.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 3.5- Yoru no Agura: Ane to Ototo to WatashiRated ★ 3.0
Dying EyeRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.5