Series
Ratings
17
I Live AloneRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0