Movies
Ratings
171
InterstellarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Juvenile OffenderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0