Series
Ratings
82
Young & Hungry Season 2Rated ★ 4.0
Young & Hungry Season 1Rated ★ 4.0- The ExesRated ★ 3.5
- The ExesRated ★ 3.5
- The ExesRated ★ 3.5
- The ExesRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 2.0
Jane the VirginRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- SelfieRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0