Series
Ratings
113
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Come and Hug MeRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5