Series
Ratings
37
BrainRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
PastaRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 1.5