Movies
Ratings
289
Black PantherRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0