Movies
Ratings
42
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0