Series
Ratings
41
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0