Series
Ratings
15- DEATH NOTERated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0