Movies
Ratings
208
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher RobinRated ★ 5.0
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
JudyRated ★ 4.5