Movies
Ratings
303
Spider-ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0