Movies
Ratings
79
A Company ManRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5