Series
Ratings
65
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.5
JackpotRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 4.5
Pied PiperRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 0.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 0.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 0.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 0.5
Smile AgainRated ★ 1.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 0.5