Series
Ratings
31
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 3.0
- Hahaha MeongmeongineRated ★ 3.5
Problem Child in HouseRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0- Haha Ha NyangineRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5