Movies
Ratings
48
GattacaRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 1.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
ChallengersRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0