Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
MasterChef KoreaRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5