Series
Ratings
28
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
NEW GAME!Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
MRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5