Movies
Ratings
81
Tone-Deaf ClinicRated ★ 5.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 5.0