Series
Ratings
51- 경계의 린네Rated ★ 3.5
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 3.5- 즐거운 무민 가족Rated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Woman with a SuitcaseRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0