Titles you rated
Task Season 1Rated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Blood FreeRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0