Titles you rated
Dummy MommyRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 2.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0- Late BlossomRated ★ 2.0
Likeable or NotRated ★ 2.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 2.0