Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
DistortedRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 2.5- The Path to GloryRated ★ 2.5
- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- KeroroRated ★ 3.0
- Sgt. Frog OtsuRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0