Series
Ratings
60
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0