Movies
Ratings
117
Lady MacbethRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
JunoRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5