Series
Ratings
240
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.0- SmashRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 2.5
The Thorn BirdsRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 3.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 2.5
CastleRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
How Long I've KissedRated ★ 3.5- 정의의 아군Rated ★ 4.5