Series
Ratings
80- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
RememberRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0