Series
Ratings
70
BodyguardRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- Deok Gu is BackRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5