Series
Ratings
22
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0