Movies
Ratings
1101
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
MercyRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
SmileRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
When Evil LurksRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
Hellsing Ultimate VIRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate VIIRated ★ 4.0
Hellsing Ultimate IVRated ★ 3.0
Hellsing Ultimate IIIRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0