Titles you rated
SuitsRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
EricRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0