Titles you rated
Planet EarthRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 0.5
Lovers in PragueRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 1.0
Infinite ChallengeRated ★ 0.5
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.0
Something in the RainRated ★ 1.0- Drake & JoshRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 1.5
PastaRated ★ 2.5