Series
Ratings
76
Toxic TownRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 2.0
Akiba Maid WarRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 2.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 2.0
Dollface Season 2Rated ★ 2.0
Dollface Season 1Rated ★ 2.0
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5