Movies
Ratings
27
The TreacherousRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0