Series
Ratings
58
SpartacusRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0