Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5