Movies
Ratings
407
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Jango: UnchargedRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
ChungnyeoRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 1.5
Love ExposureRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
EraserheadRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Sharkansas Women's Prison MassacreRated ★ 2.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
Monkey ShinesRated ★ 3.5
August UndergroundRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0