Series
Ratings
26
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0
Inside Job Part 2Rated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 5.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 1.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.5- AjinRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0