Movies
Ratings
1469
The World of UsRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0