Series
Ratings
15
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0